Studio Diamond Pilates powstało w 2004 r.

Jesteśmy pierwszym profesjonalnym studiem Pilatesa w Polsce, posiadającym oryginalny i nowoczesny sprzęt do ćwiczeń tą metodą. Od samego początku prężnie się rozwijamy i tworzymy nowe programy, dostosowując je do potrzeb różnych osób.

Dla instruktorów

Nasza Akademia oferuje szkolenia Pilates dla wszystkich tych, którzy pragną zdobyć rzetelną wiedzę. Nasze kursy odsłaniają wszystkie tajniki oryginalnych ćwiczeń, wraz z ich nowoczesnymi, autorskimi modyfikacjami. Każdy, kto pozytywnie zda egzamin, otrzymuje Certyfikat, uprawniający do prowadzenia zajęć Pilates zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Zapisz się

na szkolenie

Zapisz się

na warsztaty

Dla klientów

Do naszego Studia zapraszamy wszystkie osoby pragnące poprawić swoją kondycję i stan zdrowia, a tym samym jakość swojego życia. Proponujemy sesje personalne dla 1-2 osób, zajęcia grupowe, a także specjalnie przygotowane programy dla dzieci, kobiet w ciąży, sportowców i osób starszych.

Trening

indywidualny

Trening

grupowy

Program szkoleń Akademii został opracowany wg oryginalnej metody Josepha Pilatesa, w oparciu o długoletnią współpracę z najstarszymi, światowymi szkołami.

Akademia Diamond Pilates w Warszawie oferuje szkolenia w zakresie prowadzenia zajęć na matach oraz na specjalistycznym sprzęcie, tj. Reformer, Cadilac, krzesła, beczki. Celem Akademii jest propagowanie metody oraz inspirowanie certyfikowanych instruktorów ciekawymi modyfikacjami ćwiczeń zarówno na sprzęcie, jak i z zastosowaniem drobnych przyrządów typu: rolki, koła, piłki, taśmy. W związku z tym Akademia rozwinęła cykl warsztatów będących kontynuacją edukacji w tej dziedzinie.

,,Aby oddychać prawidłowo musisz w pełni wydychać i wdychać powietrze, próbując zawsze mocno ,,wycisnąć” każdy atom powietrza z płuc, w taki sam sposób jak wyciskałbyś każdą kroplę wody z mokrych ubrań”

JOSEPH H. PILATES

Poszerz swoją wiedzę na temat metody Pilatesa

Kup książkę ,,Gimnastyka odmładzająca. Pilates z drobnymi przyrządami” napisaną przez właścicielki Studia Diamond Pilates!

Witalne odżywianie i gotowanie

Już dziś zacznij zdrowe odżywianie! Zapoznaj się z naszymi poradami oraz przepisami. Dzięki nam poprawisz nie tylko swoją sylwetkę, ale i samopoczucie.

Referencje

Studio Diamond Pilates wyróżnia się na rynku poprzez wysoko profesjonalne podejście wszystkich trenerów oraz najwyższej jakości sprzęt do ćwiczeń. Trenerki cały czas się rozwijają i wdrażają udoskonalenia na zajęciach. Sala posiada wysoko wykwalifikowany, najnowocześniejszy sprzęt. Atmosfera jest przyjazna, a klienci Ci sami od wielu lat. Osobiście uczęszczam do studia regularnie od ponad 5ciu lat i dzięki ćwiczeniom z wysoko wykwalifikowanymi trenerkami rzadko miewam problemy z kręgosłupem, moje ciało stało się bardzo elastyczne i na co dzień mam znacznie więcej pozytywnej energii!”

 

Monika Rut

“Po wielu latach uczęszczania, w różnych miejscach, na zajęcia pilatesu trafiłam do Diamond Studio. Dopiero tutaj doświadczyłam na czym polega właściwe wykonywanie ćwiczeń i mogę powiedzieć, że nauczyłam się, a właściwie ciągle się uczę kontrolować swoje ciało. Jasne i zrozumiałe polecenia, uwagi oraz komentarze osoby prowadzącej (Pani Ilony) pozwoliły na zrozumienie istoty ćwiczeń. Duża różnorodność ćwiczeń oraz wielorakość urządzeń wspomagających powodują, że zajęcia są bardzo ciekawe i nie monotonne.”

 

Barbara Szwejkowska

“Bardzo lubię przychodzić na zajęcia grupowe w Diamond Studio. Instruktorki są bardzo kompetentne i miłe, grupy małe i wszystko odbywa się bez zbędnego szpanu i rewii mody (jak to czasem bywa w innych klubach fitness). Jestem też bardzo zadowolona z efektów ćwiczenia pilatesa, które dają mi dużą sprawność fizyczną mimo mojego nie najmłodszego już wieku (54 lata). Nic mnie nie boli, nie strzyka w kręgosłupie i moja wydolność fizyczna jest znacznie większa niż moich rówieśnic. Naprawdę polecam!”

 

Dorota Bielesz

,,I started Pilates almost 5 years ago in Vienna, and I began to train in Diamond Studio two years and a half ago. I have back problems and I immediately felt the improvement after few private lessons with Ilona. I feel much better in general, and had no severe pain since then. I miss my trainings during holidays breaks and feel generally more confident with my body, especially when I travel. I like the professionalism and the amazing level of knowledge of my teacher, the studio is always warm, clean and the amount of equipment and possibilities implies that the lessons are never boring. The localisation of the studio is perfect for me, even if the building is not “that attractive” at the first sight, I appreciate the close parking as well! So, my lessons in the studio are really part of the good quality of life I have in Warsaw.”

 

Paule Belison

Pilates jest jak szybujący po niebie orzeł na skrzydłach, którego ciało zespala się z duszą.

 

MJ

Studio i Akademia Diamond Pilates
ul. Powsińska 106
02-903 Warszawa
ING Bank Śląski: 11 1050 1025 1000 0022 8561 1279
ING SWIFT CODE: BPLPW

Poniedziałek - Piątek:
08:00 - 21:00
Sobota:
09:00 - 15:00

Godziny otwarcia recepcji
Poniedziałek - Piątek:
11:00 - 17:00

+ 48 664 352 117