Warsztat Magic Circle & Tensatoner

Daty:

Część
1: 16 grudnia 2022 (piątek)
1
4.30 – 17.45 (15 min przerwy)
Część
2: 27 lipca 2023 (czwartek)
1
4.30 – 17.45 (15 min przerwy)

Czas trwania: 3 h 15 min

Punkty za kontynuację edukacji ADP: 3 pkt

Warsztaty w języku polskim i angielskim.

Warsztat składa się z dwóch osobnych część i odbywa się w formie praktycznej. Ćwiczymy i uczymy się. Na początku będzie przedstawiona krótka prezentacja Magic circle i Tensatoner a potem przejdziemy do ćwiczeń. W trakcie praktyki dowiesz się w jakim celu Joseph H. Pilates stworzył Magic circle i Tensatoner (wcześniejsza nazwa Tens-o-meter) oraz nauczysz się jak ich używać aby pracować głębiej, z większą wydajnością i precyzją. Program obu warsztatów obejmuje oryginalne ćwiczenia Joseph’a Pilates na macie z zastosowaniem Magic cirlce oraz wybrane ćwiczenia z archiwalnej kolekcji Josepha Pilates przedstawiającej główne zastosowanie obu przyrządów i jaki wpływ praca z nimi ma na ciało.

Przekonaj się jak Magic circle & Tensatoner mo być użytecznymi przyrządami w drodze do udoskonalania twojego ciała. My oferujemy wiedzę, doświadczenie i unikatowy styl uczenia w radosnej i inspirującej atmosferze. Z zaangażowaniem towarzyszymy każdemu, kto chce sięgać po więcej i wydobywać swój potencjał.

Zapraszamy na wspólną praktykę i rozwijanie radości z życia:)

Na warsztat zapraszamy wszystkie osoby, które w praktyce znają ćwiczenia na macie i mają ukończone szkolenie mata. Udział w części 2 warsztatu możliwy jest tylko po uczestnictwie w części 1.

Prowadząca: Ilona Włodarczyk

ćwiczenie pilates z warsztatu Magic Circle
instruktorka wykonuje ćwiczenia pilates z Magic Circle

Cennik

Przy zakupie 1 części warsztatu
400 zł członkowie Akademii Diamond Pilates
500 zł osoby spoza Akademii Diamond Pilates

Przy zakupie 2 części warsztatu
700 zł członkowie Akademii Diamond Pilates
900 zł osoby spoza Akademii Diamond Pilates