Miłosz Kaźmierczak

Instruktor

 

Zawodowo zajmuję się Pilatesem od pięciu lat. Kwalifikacje zdobywałem w Szkole Open Mind, a obecnie kontynuuję swoją naukę w Akademii Diamond Pilates.

W Studio i Akademii Diamond Pilates prowadzę zajęcia pilates na macie i krzesłach. Zajmuję się też m.in. organizacją szkoleń i warsztatów, promocją i pomagam w rozwoju Studia i Akademii. Praca w Diamond Pilates jest dla mnie bardzo inspirującym i rozwijającym doświadczeniem i jestem bardzo wdzięczny, że tu trafiłem.

Prowadząc zajęcia dbam o indywidualne podejście do każdej osoby tak, aby metoda pilates dała jej to, czego najbardziej w danym momencie potrzebuje. Cały czas rozwijam swoją wiedzę i umiejętności zarówno na szkoleniach i warsztatach, jak i w codziennej pracy.

Metodę Pilates poznałem jako technikę wspomagającą trening taneczny. Wtedy odkryłem, że to jest to, czym chcę się zajmować zawodowo i zdecydowałem się zostać instruktorem Pilates. Nadal doceniam jak wieloletnia praktyka tańca klasycznego i współczesnego wpłynęła na moją świadomość ciała i rozumienie ruchu.

W metodzie Pilates najbardziej doceniam to, że jest odpowiednia dla każdej osoby, która tylko chce ją praktykować, niezależnie od budowy ciała, sprawności fizycznej i stylu życia. Liczą się przed wszystkim chęci. Dzięki ćwiczeniom Pilates rozwija się świadomość ciała, można się o swoim ciele wiele dowiedzieć i budować z nim kontakt. W praktyce Pilates zawsze jest przestrzeń do rozwoju dla każdej osoby, na różnych etapach pracy ze swoim ciałem. Sam tego doświadczyłem i chcę tą wiedzą i doświadczeniem dzielić się z osobami z którymi pracuję.

Studio i Akademia Diamond Pilates
ul. Powsińska 106
02-903 Warszawa
ING Bank Śląski: 11 1050 1025 1000 0022 8561 1279
ING SWIFT CODE: BPLPW

Poniedziałek - Piątek:
08:00 - 21:00
Sobota:
09:00 - 15:00

Godziny otwarcia recepcji
Poniedziałek - Piątek:
11:00 - 17:00

+ 48 664 352 117