Bożena Włodarczyk

Master Nauczycielka, Life coach

 

Jestem ekspertem w metodzie pilates, life coachem i pasjonatką rozwój osobistego.

W 2004 roku razem z moją siostrą Iloną założyłyśmy w Warszawie prestiżowe Studio Diamond Pilates. W 2008 roku stworzyłyśmy Akademię Diamond Pilates, która szkoli profesjonalnych instruktorów według autorskiego programu szkoleniowego, którego autorką jest Ilona.

Jestem współautorką książki „Pilates z drobnymi przyrządami“.

Moje kwalifikacje zawodowe
Ukończyłam dwie międzynarodowe szkoły Polestar Pilates, Stott Pilates i zrobiłam Master Teacher program w The Pilates Center, USA. Uczestniczyłam w wielu międzynarodowych konferencjach Pilates.

Uczyłam i uczę się od najlepszych. W pilatesie moimi mentorkami i mentorami są między innymi: siostry Amy Tayler Alpers i Rachel Segal Alpers, Pat Guyton, Jillian Hessel, Julian Litterford. Ukończyłam studia podyplomowe na SGH z life coachingu oraz studia podyplomowe z zakresu profilaktyki ruchu na AWF-ie w Warszawie.

Cały czas aktywnie uczestniczę w różnych programach z zakresu rozwoju osobistego.

Lubię pomagać innym i uczyć ich, jak poprzez Pilates znaleźć połączenie między umysłem a ciałem oraz przekraczać własne ograniczenia.

Czym jest dla mnie Pilates?
Pilates jest dla mnie nieskończoną drogą, na której co jakiś czas na nowo odkrywam swoje możliwości, podnoszę swoje umiejętności i jednocześnie robię w życiu to co lubię. A lubię pomagać innym w odkrywaniu ich własnych możliwości.

Hobby i czas wolny
W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze, zwłaszcza po górach. Moim konikiem są single tracki. Lubię spędzać czas z moim psem Burbonem i lubię podróżować.

Moje motto:
Rób w życiu to co kochasz”.

Diamond Authentic Pilates

ul. Powsińska 106
02-903 Warszawa
+ 48 664 352 117

Godziny otwarcia Studio:

Pon, Wt, Czw, Pt: 8:00 - 21:00
Sobota: 9:00 - 15:00

W celu zapisania się na zajęcia prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie do nas e-maila lub formularz ze strony.

Niedziela, Środy: Studio nieczynne

Studio - zajęcia

studio@diamondpilates.pl

Akademia - szkolenia i warsztaty

akademia@diamondpilates.pl