Terminarz szkoleń

Część I Średniozaawansowana Mata+Reformer +Krzesła

Zapisy do 21 stycznia 2022.

26 – 27 lutego 2022

26 – 27 marca 2022

23 – 24 kwietnia 2022

28 – 29 maja 2022

2 – 3 lipca 2022

Istnieje możliwość zapisania się na jeden/kilka z modułów: MATA, REFORMER lub KRZESŁA lub na całość.

ZAPISZ SIĘ

Część II Średniozaawansowana Cadillac+Beczki

Zapisy do 4 marca 2022.

 9 – 10 kwietnia 2022

7 – 8 maja 2022

25 – 26 czerwca 2022

16 – 17 lipca 2022

20 – 21 sierpnia 2022

Istnieje możliwość zapisania się na jeden z modułów: CADILLAC lub BECZKI lub na całość.

ZAPISZ SIĘ

Część III Zaawansowana Mata+Reformer+Krzesła +Cadillac+Beczki

Zapisy do 12 sierpnia 2022.

17 – 18 września 2022

15 – 16 października 2022

19 – 20 listopada 2022

17 – 18 grudnia 2022

21 – 22 stycznia 2023

Istnieje możliwość zapisania się na jeden/kilka z modułów: MATA, REFORMER, KRZESŁA CADILLAC lub BECZKI lub na całość.

ZAPISZ SIĘ

EGZAMINY

26-27 listopada 2021

20-21 maja 2022

ZOBACZ PROGRAM I CENNIK

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Akademia Diamond Pilates oferuje Szkolenia Kompleksowe obejmujące kilka modułów w ramach jednej części (patrz wykres poniżej). Moduły to poszczególne sprzęty na danym poziomie zaawansowania. W ramach każdej z trzech części można wziąć udział w Szkoleniu Kompleksowym – pełne szkolenie lub w Szkoleniu Modułowym – obejmującym wybrane przez studenta/kę moduły danego szkolenia (Mata, Reformer, Krzesła, Cadillac, Beczki).

Po każdej części Szkolenia Kompleksowego jest egzamin. Po ukończeniu obu części średniozaawansowanych (Część I i II) i zdaniu egzaminów, otrzymuje się Certyfikat: Instruktor Pilates – Program Kompleksowy – Średniozaawansowany. Po ukończeniu poziomu zaawansowanego (Część III) i zdaniu egzaminu otrzymuje się Certyfikat: Instruktor Pilates – Program Kompleksowy – Zaawansowany. 

W przypadku udziału w wybranych modułach szkolenia, po każdym z nich można podejść do egzaminu. Po zdaniu egzaminu otrzymuje się Certyfikat: Instruktor Pilates – Mata /Reformer/Krzesła/Cadillac/Beczki – Średniozaawansowany/Zaawansowany. Po ukończeniu wszystkich modułów obu części średniozaawansowanych i zdaniu egzaminów otrzymuje się Certyfikat: Instruktor Pilates – Program Kompleksowy – Średniozaawansowany. Po ukończeniu wszystkich modułów części zaawansowanej i zdaniu egzaminów otrzymuje się Certyfikat: Instruktor Pilates – Program Kompleksowy – Zaawansowany.

Akademia Diamond Pilates oferuje także szkolenie BRIDGE ŚREDNIOZAAWANSOWANE. WIĘCEJ INFORMACJI

 

Ilona Włodarczyk

   MASTER NAUCZYCIELKA

W 2004 roku razem z siostrą Bożeną założyła pierwsze profesjonalne Studio Pilates w Polsce, a w 2008 Akademię Diamond Pilates akredytowaną przez międzynarodową organizację Pilates – PMA.
Ilona jest certyfikowanym nauczycielem dwóch renomowanych szkół Pilates. Razem z Bożeną posiadają jedyny w Polsce tytuł „Master Teacher” jednej z najstarszych szkół klasycznego Pilatesa w USA. Ilona posiada dyplom Certified Pilates Teacher – przyznawany w Stanach przez Pilates Method Alliance (PMA).
Ilona jest autorką programu szkoleniowego Akademii, który został opracowany według oryginalnej metody Josepha Pilatesa. Napisała pięć podręczników do szkoleń. Kształci instruktorów z zakresu klasycznych ćwiczeń na macie, Reformerze, Cadillacu, krześle i beczkach. W 2011 roku razem z Bożeną wydała książkę “Pilates z drobnymi przyrządami”.
Ilona napisała także autorskie warsztaty, które są zatwierdzone przez PMA tj. “Reformer na łuku”, “Wariacje rotacji”, “Prawidłowa postawa”. Ilona jest mentorem dla instruktorów w Diamond Studio. Z myślą o profesjonalnym rozwoju instruktorów stworzyła Diamond Club.
W pracy koncentruje się na celach klienta i zmierza w kierunku ich realizacji. Szczególnym obszarem zainteresowania Ilony w metodzie Pilates jest mocny i elastyczny kręgosłup. Na zajęciach dopasowuje ćwiczenia do możliwości, potrzeb i nastroju klienta czy grupy.
Drugą pasją Ilony jest zdrowe odżywianie. Ukończyła dietetykę na SGGW. Jest certyfikowanym diet coachem. W diet coachingu zwraca szczególną uwagę na aktywne słuchanie i pracę w taki sposób, aby klient sam doszedł do najlepszych dla siebie rozwiązań. Ilona w wolnym czasie lubi być w kontakcie z naturą. Udaje się na rowerowe wycieczki, biega po lesie i pływa. Z zamiłowania przyrządza zdrowe i smaczne posiłki i specjalizuje się w deserach.

Czym jest dla ILONY PILATES?
Pilates jest dla mnie podróżą, w której mogę się cały czas rozwijać, pomagać ludziom, tworzyć nowe programy szkoleniowe i treningowe oraz poznawać mnóstwo ciekawych osób. Pilates mnie wzmacnia, ugruntowuje w moim ciele i sprawia, że jestem radosna, swobodna i spełniona.

„Doświadczaj pełni życia w harmonii CIAŁA, DUSZY I UMYSŁU poprzez inspirujące działania.”

Nauczanie pilates jest niezwykłą drogą, w której nauczyciel staje się uczniem swojego podopiecznego. Dar pomagania innym przy pomocy swoich umiejętności i talentów jest wartością samą w sobie. Praca z klientem umacniająca poprzez poprawę kondycji i samopoczucia jest nieoceniona jak diament. Wierzymy, że harmonia ciała, ducha i umysłu jest naturalnym prawem każdego człowieka. W kontakcie i pracy z drugim człowiekiem kładziemy nacisk na empatię i życzliwość. Słuchając z czym do nas przychodzi możemy skutecznie pomagać swoim klientom.

Celem Diamond Pilates jest pomaganie innym w powrocie i/lub utrzymaniu doskonałej sprawności i pogody ducha. Jesteśmy otwarci na drugiego człowieka. W Pilatesie najkorzystniejsze jest podejście indywidualne, gdyż można dostrzec wszystkie niuanse, które warunkują efekt wykonanej pracy. Dlatego oferujemy sesje indywidualne i w duecie. Niemniej widząc potrzebę pracy w małych grupach, organizujemy kameralne zajęcia grupowe dla 3 do 4 osób. Praca w takiej grupie nadal ma charakter skoncentrowany na potrzeby jednostki, a przy tym jest wspólną i inspirującą praktyką z integracją kilku osób jednocześnie.

Diamond Pilates istnieje od 2004. Został stworzony przez dwie siostry, Ilonę i Bożenę Włodarczyk. Powstaliśmy, gdy w Polsce pilates nie był znany, stąd też była potrzeba kształcenia się za granicą. Z zamiłowania i chęci dotarcia do źródła tej metody kończyłyśmy szkolenia w różnych szkołach, aby w przyszłości stworzyć Akademię, w której będą uczyć się i zdobywać doświadczenie przyszli instruktorzy pilates. Po kilku latach od rozpoczęcia działalności Studia powstała Akademia.

Od ponad dziesięciu lat program Akademii Diamond Pilates jest wykładany z bardzo dobrym wynikiem. Zadaniem i celem Akademii jest budowanie społeczności, która „mówi“ wspólnym językiem Pilates i ma na celu najwyższe dobro drugiego człowieka. 

Cały czas prężnie się rozwijamy – zarówno Studio, jak i Akademia. W naszym Studio pracują osoby, które ukończyły szkolenia w Akademii Diamond i chcą tą wiedzą z entuzjazmem i zaangażowaniem dzielić się z innymi.

Gorąco zapraszamy do współpracy w szerokim zakresie naszej działalności.

Nasze motto brzmi:

„ Szlifuj ruch i formę jak Diament“

Chcesz zostać instruktorem/ką Pilates i zastanawiasz się jak zacząć?
A może chcesz zaplanować swoją dalszą edukację, aby zwiększyć swoje kwalifikacje?
Przeczytaj jak wygląda ścieżka rozwoju instruktora/ki proponowana przez Akademię Diamond Pilates!

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ

STRUKTURA SZKOLEŃ

(KLIKNIJ W OBRAZ, ABY POWIĘKSZYĆ)

PROGRAM SZKOLEŃ

(KLIKNIJ W OBRAZ, ABY POWIĘKSZYĆ)

ZOBACZ OPIS PROGRAMU SZKOLEŃ

ZOBACZ CENNIK

 Cennik szkoleń

Istnieje możliwość zapisania się na jeden/część modułów lub na całość.

Płatność za szkolenia

W celu rezerwacji miejsca na szkoleniu należy opłacić 30% wartości szkolenia (I rata) w terminie
5 dni od wysłania formularza. Pozostałą część (II rata) należy uiścić
najpóźniej na miesiąc przed 
rozpoczęciem szkolenia.

Jeśli chcesz zapłacić w ratach, napisz do nas: Akademia@DiamondPilates.pl.

Wpłaty należy dokonać na konto:
ING Bank Śląski
11 1050 1025 1000 0022 8561 1279
SWIFT CODE/BIC CODE: INGBPLPW
W tytule przelewu należy wpisać: „Rata I, nazwa szkolenia oraz imię i nazwisko”.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn niezależnych od siebie.

Zwrot kosztów w przypadku rezygnacji ze szkolenia
1. Zwracamy 50% kosztów szkolenia, gdy student/ka zgłasza rezygnację więcej niż 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

2. Student/ka ponosi całkowity koszt szkolenia, gdy zgłasza rezygnację 14 lub mniej dni przed
rozpoczęciem szkolenia.

Studio i Akademia Diamond Pilates
ul. Powsińska 106
02-903 Warszawa
ING Bank Śląski: 11 1050 1025 1000 0022 8561 1279
ING SWIFT CODE: BPLPW

Poniedziałek - Piątek:
08:00 - 21:00
Sobota:
09:00 - 15:00

Godziny otwarcia recepcji
Poniedziałek - Piątek:
11:00 - 17:00

+ 48 664 352 117