Ilona Włodarczyk

 Master Instruktorka, Współwłaścicielka, Autorka, Edukatorka i Coach

Nazywam się Ilona Włodarczyk. Jestem expertem w metodzie Pilates oraz pasjonatką naturalnego i zdrowego stylu życia. Jestem master instrktorką pilates, diet coachem i trenerką „Happy for no reason“. Mam 19 lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć pilates: sesji indywidualnych i grupowowych, w tym zajęć on-line.

W 2004 roku razem z moją siostrą Bożeną założyłyśmy w Warszawie prestiżowe Studio Diamond Plates. W 2008 roku stworzyłyśmy Akademię Diamond Pilates. Od tego czasu z inspiracją szkolę profesjonalnych instruktorów pilates według programu szkoleniowego, którego jestem autorką.

Napisałam 15 podręczników dla instruktorów w dwóch językach, polskim i angielskim, oraz jestem współautorką książki „Pilates z drobnymi przyrządami“.

Moje kwalifikacje zawodowe

Ukończyłam dwie międzynarodowe szkoły Polestar Pilates, Stott Pilates i zrobiłam program Master teacher w The Pilates Center, USA. Uczestniczyłam w wielu międzynarodowych konferencjach Pilates.

Uczę się od najlepszych. W pilatesie moimi mentorkami są między innymi: siostry Amy Tayler Alpers i Rachel Segal Alpers, Pat Guyton, Jillian Hessel. Diet coachingu uczyłam się od Urszuli Mijałkowskiej. W dziedzinie rozwoju osobistego uczę się od Marci Shimoff.

Od ponad 12 lat jestem aktywnie zaangażowana w różne techiniki rozwoju osobistego. Systematycznie udoskonalam oraz podnoszę swoje kwalifikacje. W pracy jako edukatora, trenerka, coach wydobywam z ludzi to, co najlepsze, pomagam im dostrzec nowe możliwości i osiągać wyznaczone cele. Fascynuje i inspiruje mnie rozwój potencjału ciała ludzkiego. Wspieram i asystuję każdą osobę, która chce rozszerzać zakres swoich możliwości poprzez ruch. Uczę i szkolę w języku polskim, angielskim i hiszpańskim.

Czym jest dla mnie Pilates?

Pilates jest dla mnie podróżą, w której mogę się cały czas rozwijać, pomagać ludziom, tworzyć nowe programy szkoleniowe i treningowe oraz poznawać mnóstwo ciekawych osób. Pilates mnie wzmacnia, ugruntowuje w moim ciele i sprawia, że jestem radosna, swobodna i spełniona.

”Doświadczaj pełni życia w harmonii CIAŁA, DUSZY I UMYSŁU poprzez inspirujące działania”

Hobby i czas wolny

Prywatnie kocham obcować z naturą i przebywać w miejscach pełnych słońca, jeździć na rowerze po górach oraz kąpać się w oceanie. Od niedawna rozwijam swoje umiejętności w surfingu. Podróże są częścią mojej duszy otwartej na poznawanie ciekawych miejsc, inspirujących ludzi, degustowania smacznych i zdrowych potraw oraz podejmowania nowych wyzwań. Uwielbiam kuchnię i komponować nowe połączenia smakowe. Dużo przyjemności sprawia mi przyrządzanie wyśmienitych, witalnych łakoci dla osób aktywnych fizycznie 🙂 Jestem miłośniczką psów. Mam teriera tybetańskiego, który nazywa się Burbon.

Moje motto:

Mowa jest srebrem, milczenie złotem a działanie jest diamentem“

Diamond Authentic Pilates

ul. Powsińska 106
02-903 Warszawa
+ 48 664 352 117

Godziny otwarcia Studio:

Pon, Wt, Czw, Pt: 8:00 - 21:00
Sobota: 9:00 - 15:00

W celu zapisania się na zajęcia prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie do nas e-maila lub formularz ze strony.

Niedziela, Środy: Studio nieczynne

Studio - zajęcia

studio@diamondpilates.pl

Akademia - szkolenia i warsztaty

akademia@diamondpilates.pl