Ilona Włodarczyk

Master Nauczycielka

W 2004 roku razem z siostrą Bożeną założyła pierwsze profesjonalne Studio Pilates w Polsce,
a w 2008 Akademię Diamond Pilates akredytowaną przez międzynarodową organizację
Pilates – PMA.

Ilona jest certyfikowanym nauczycielem dwóch renomowanych szkół Pilates. Razem z Bożeną posiadają jedyny w Polsce tytuł „Master Teacher” jednej z najstarszych szkół klasycznego Pilatesa w USA. Ilona posiada dyplom Certified Pilates Teacher – przyznawany w Stanach przez Pilates Method Alliance (PMA).

Ilona jest autorką programu szkoleniowego Akademii, który został opracowany wg oryginalnej metody Josepha Pilatesa. Napisała 5 podręczników do szkoleń. Kształci instruktorów z zakresu klasycznych ćwiczeń na macie, Reformerze, Cadillacu, krześle i beczkach. W 2011 roku razem
z Bożeną wydała książkę “Pilates z drobnymi przyrządami”.

Ilona napisała także autorskie warsztaty, które są zatwierdzone przez PMA tj “Reformer na łuku”, “Wariacje rotacji”, “Prawidłowa postawa”. Ilona jest mentorem dla instruktorów
w Diamond Studio. Stworzyła Diamentowy Krąg tj klub instruktorów Pilates z myślą
o profesjonalnym rozwoju instruktorów.

W pracy koncentruje się na celach klienta i zmierza w kierunku ich realizacji. Szczególnym obszarem zainteresowania Ilony w metodzie Pilates jest mocny i elastyczny kręgosłup. Na zajęciach dopasowuje ćwiczenia do możliwości, potrzeb i nastroju klienta czy grupy.

Drugą pasją Ilony jest zdrowe odżywianie. Ukończyła dietetykę na SGGW. Jest certyfikowanym diet coachem. W diet coachingu zwraca szczególną uwagę na aktywne słuchanie i pracę w taki sposób, aby klient sam doszedł do najlepszych dla siebie rozwiązań. Ilona w wolnym czasie lubi być w kontakcie z naturą. Udaje się na rowerowe wycieczki, biega po lesie i pływa.
Z zamiłowania przyrządza zdrowe i smaczne posiłki i specjalizuje się w deserach.

Czym jest dla ILONY PILATES?

Pilates jest dla mnie podróżą, w której mogę się cały czas rozwijać, pomagać ludziom, tworzyć nowe programy szkoleniowe i treningowe oraz poznawać mnóstwo ciekawych osób. Pilates mnie wzmacnia, ugruntowuje w moim ciele i sprawia, że jestem radosna, swobodna i spełniona.

„Doświadczaj pełni życia w harmonii CIAŁA, DUSZY I UMYSŁU poprzez inspirujące działania.”

Studio i Akademia Diamond Pilates
ul. Powsińska 106
02-903 Warszawa
ING Bank Śląski: 11 1050 1025 1000 0022 8561 1279
ING SWIFT CODE: BPLPW

Poniedziałek - Piątek:
08:00 - 21:00
Sobota:
09:00 - 15:00

Godziny otwarcia recepcji
Poniedziałek - Piątek:
11:00 - 17:00

+ 48 664 352 117