ZADBAJ O SWOJE STOPY!

POZNAJ TECHINKĘ PRACY NAD STOPAMI Z UŻYCIEM FOOT CORRECTOR

Zapraszam na warsztat wszystkich, którzy znają i kochają Pilates i mają ukończone szkolenie na macie, Reformerze i krześle.

Poznajcie unikatowy styl uczenia Diamond Pilates z duszą, pasją. Wydobywamy potencjał każdego kto chce z nami praktykować pilates i zwiększać radość życia:)

Jeśli posiadasz własny foot corrector lub dwa, przynieś je na warsztat.

Data: 2 października 2021 (sobota), 14.00 – 17.15 (15 min przerwy)

Czas trwania: 3 h 15 min

Punkty za kontynuację edukacji ADP: 3 pkt

Warsztaty w języku polskim i angielskim.

Cena:
– 300 zł członkowie Akademii Diamond Pilates
– 350 zł osoby spoza Akademii Diamond Pilates

Prowadząca: Ilona Włodarczyk

Jakże często stopy są niedoceniane w treningu pilates i/lub traktowane jako odrębny od reszty ciała element do ćwiczenia?

Stopy to podstawa – w dosłownym i przenośnym tego słowa znaczeniu. Często myśląc czy mówiąc o treningu całego ciała używamy określenia „od stóp do głów”, które wskazuje stopy jako punkt początkowy i fundament. Na warsztacie dowiecie się i doświadczycie tego, jak w wielu ćwiczeniach stopy warunkują prawidłowe ustawienie ciała, wykonanie ćwiczenia i pracę z centrum.

Co będziemy robić na warsztacie?

  • Rozpoczniemy spotkanie od kąpieli stóp z użyciem soli morskiej, aby przygotować stopy do pracy i wprawić się dobry nastój.

  • Wykonamy kilka ćwiczeń z zastosowaniem drobnego sprzętu, jak piłka z kolcami czy taśma.

  • W części głównej warsztatu będziemy poszerzać wiedzę i umiejętności wykonywania ćwiczeń na Foot Corrector.

  • Wisienką na torcie będzie praca na dwóch Foot correctorach jednocześnie! Te ćwiczenia to zarazem radosna zabawa na deser, jak i doświadczenie mocy możliwości pracy na tym urządzeniu.